Telefon
WhatsApp
Yer fıstığına benzeyen yumurta görenleri şaşırttı
300 X 250 Reklam Alanı

İlginç olay, Mardin’in İstasyon Mahallesi'nde yaşayan Yılmaz ailesinin meskeninde gerçekleşti.

Gülizar ve Ahmet Yılmaz çiftine ait tavuklardan birinin ilginç bir yumurta yumurtladığını gören çiftin yakınları, olayı İLKHA Whatsapp Haber Hattı'na bildirdi.

Yılmaz ailesine ait tavukların bulunduğu eve giden İLKHA muhabiri, ilginç yumurtayı görüntüledi.

Tavuğun sahibi Ahmet Yılmaz, böyle bir yumurtayla ilk defa karşılaştığını ve yumurtanın yer fıstığına benzediğini söyledi.

Ahmet Yılmaz

Tavuklarına yiyecek olarak buğday ve mısır verdiklerini belirten Yılmaz, "Nasıl olduysa tavuğumuz böyle bir yumurta yumurtladı. Bu işin sırrını çözemedik. 3-4 senedir kendi evimize yetecek kadar üç beş tavuk besliyoruz ve hayatımda ilk defa böyle bir şeyle karşılaşıyorum. Normalde yumurtaların boyutu bazen küçük olabiliyor fakat bu yumurta şekil olarak çok farklı. Daha çok yer fıstığına benziyor. Ben işteyken eşim telefonla aradı ve tavuktan garip bir yumurtanın çıktığını söyledi ve resmini bana yolladı. Çok tuhaf bir yumurtaydı. Doğuştan ucu kırıktı. Allah her şeye kadirdir." dedi.

Yılmaz, daha sonra yer fıstığına benzeyen yumurtayı kameranın önünde kırdı. Kırılan yumurtadan çıkanlar, normal yumurtaları aratmadı. (İLKHA)

Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

Reklam

300 X 250 Reklam Alanı

Tuncelİ Nöbetçi Eczaneler

Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150
Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150

E-Bülten Aboneliği