Telefon
WhatsApp
Vali Hacıbektaşoğlu ilk ders zilini çaldı
300 X 250 Reklam Alanı

Siirt Merkez ‘Mevlana İlkokulu’nu ziyaret eden Siirt Valisi ve Belediye Başkan Vekil Osman Hacıbektaşoğlu, eşi Güney Hacıbektaşoğlu ile birlikte ilk ders zilini çaldı. Öğrencilerin heyecanına ortak oldu, öğrencilere hijyen konusunda bilgi verdi.

2021-2022 yeni eğitim öğretim yılının ilk gününde öğrencilerin heyecanlarına ortak olan Vali Hacıbektaşoğlu, sınıfları gezerek,  öğrencilerin yeni eğitim döneminde maske, mesafe ve temizlik kurallarına uymaları noktasında uyarılarda bulundu.

Öğrencilerimizin sağlıklı ve güvenli bir ortamda eğitim alabilmeleri için toplum olarak üzerimize düşen sorumlulukları yerine getirmemiz gerektiğini ifade eden Hacıbektaşoğlu, “Maske, mesafe ve temizlik kurallarına uyum noktasında gerekli hassasiyeti öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz, velilerimiz ve bizler hep birlikte göstermeye devam etmeliyiz” dedi.

Sınıflardaki öğrencilerle bir süre sohbet eden Vali Hacıbektaşoğlu, öğrencilere yeni eğitim öğretim yılının hayırlı ve uğurlu olmasını diledi. Öğrencilere çeşitli hediyeler verdi.

Okulun İdaresi ve öğretmenleri ile de bir araya gelen Vali Hacıbektaşoğlu, öğretmenlerin sorun, talep ve önerilerini dinledi.

Öğretmenlere içerisinde maske, dezenfektan ve kolonyanın bulunduğu hijyen setini dağıtan Vali Hacıbektaşoğlu, “2021-2022 eğitim öğretim yılının öğrencilerimize, öğretmenlerimize, velilerimize ve milletimize hayırlı uğurlu olmasını dileyerek, öğrencilerin başarılı bir dönem geçirmelerini temenni etti.

Vali Hacıbektaşoğlu, ziyaretin ardından öğrenciler ve öğretmenlerle hatıra fotoğraf çektirdi.

Vali Hacıbektaşoğlu’nun ziyaret programına, İl Milli Eğitim Müdürü Deniz Edip, Şube Müdürleri de hazır bulundu.(İLKHA)

Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

Reklam

300 X 250 Reklam Alanı

Tuncelİ Nöbetçi Eczaneler

Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150
Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150

E-Bülten Aboneliği