Telefon
WhatsApp
Vali Hacıbektaşoğlu Güres Caddesi iyileştirme çalışmalarını inceledi
300 X 250 Reklam Alanı

Kentin sosyal, kültürel ve ekonomik yaşamına değer katacak ve aynı zamanda şehre yeni bir estetik görünüm kazandıracak olan caddede devam eden alt yapı ve yenileme çalışmalarını inceleyen Vali Hacıbektaşoğlu, firma ve belediye yetkililerinden bilgi aldı. Cadde üzerindeki esnaf ve vatandaşlarla görüşerek, sorun, talep ve şikâyetlerini dinledi.

Hazreti Fakirullah Güres Caddesi’nde yapılan iyileştirme çalışmaları ile ilgili esnaf ve vatandaşları bilgilendiren ve görüşlerini alan Vali Hacıbektaşoğlu, “Esnaf ve vatandaşlarımızın gösterdikleri sabır ve hoşgörüden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum.“ dedi.

Güres caddesi alt yapı ve yenileme projesinin kentin en büyük yatırım projelerinden biri olduğuna dikkat çeken Vali Hacıbektaşoğlu, inşaat süresince tüm esnaf ve vatandaşlarımızdan sabır beklediklerini ifade etti.

Kente yakışır bu projenin hizmete girmesi için yoğun çaba harcadıklarını belirten Vali Hacıbektaşoğlu, “Kentin sosyal, kültür ve sanat yaşamına renk katacak olan caddenin biran önce tamamlanması için çalışmaları hızlandırdık, inşallah caddemizi en kısa sürede tamamlayarak, kadirşinas Siirtli hemşerilerimizin hizmetine sunacağız. Caddemiz bittiği zaman Türkiye’nin en iyi modern örnek caddelerinden biri olacaktır.” dedi. (İLKHA)

Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

Reklam

300 X 250 Reklam Alanı

Tuncelİ Nöbetçi Eczaneler

Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150
Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150

E-Bülten Aboneliği