Telefon
WhatsApp
Umut Kervanı Yeşilli’de onlarca yetim ve muhtaç aileye ramazan yardımı dağıttı
300 X 250 Reklam Alanı

Ramazan ayının gelmesiyle yardım faaliyetleri için hummalı bir çalışma başlatan Umut Kervanı, ulaşılmayan en ücra köşelere yardım kolilerini ulaştırmaya çalışıyor.

Mardin’de de faaliyetlerine devam eden Umut Kervanı, Ramazan'da ihtiyaç sahiplerinin sofrasına bir tas çorba ulaştırmak için adeta seferber oldu.

Yapılan çalışmayla ilgili açıklama yapan Mardin Umut Kervanı üyesi Metin Tekin, “On bir ayın sultanı Ramazan faaliyetleri çerçevesinde Mardin merkezde çalışmaları başlattığımız gibi hamd olsun Yeşilli ilçemizde yirmi aileye gıda paketi ve on aileye de un paketi ulaştırarak çalışmalarımıza başladık.” dedi.

Yeşilli Umut Kervanı ilçe temsilciliğine yeni görevlendirilen Ali Tağ da yapılan çalışmayla ilgili şunları söyledi:

“Yeşilli Umut Kervanı temsilciliğine görevlendirildim. Yeşilli Umut Kervanı benden önce de güzel çalışmalara imza atmıştı. Bugün Yeşilli Umut Kervanı temsilcisi olarak ilk insani yardım çalışmasına iştirak ettim. Allah’ın izniyle yetim ve muhtaçların umudu olmak için elimizden geleni yapacağız. Bu konuda hayırseverlerimizden maddi ve manevi destek bekliyoruz. Şimdiden desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz.” (İLKHA)

Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

Reklam

300 X 250 Reklam Alanı

Tuncelİ Nöbetçi Eczaneler

Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150
Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150

E-Bülten Aboneliği