Telefon
WhatsApp
Sosyal medyada düzenlenen yarışmada dereceye girenler ödüllendirildi
300 X 250 Reklam Alanı

Şahinbey Belediyesi tarafından “Anneler Günü”nde sosyal medya üzerinden sorulan sorulara doğru cevap veren ve kurayla isimleri belirlenen kadınlara hediyeleri verildi.

Şahinbey Belediyesi Nikah Salonunda düzenlenen törende konuşan Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, salgın nedeniyle uygulanan tam kapanma sürecinde “Anneler Günü”nde sosyal medya üzerinden sorulan sorulara doğru cevap veren anneler arasından çekilen kura sonrası isimleri çıkan annelere bisiklet ve temizlik robotu hediye ettiklerini söyledi.

Şahinbey Belediyesi olarak vatandaşların hayatlarını kolaylaştırmak adına çalışmalar yaptıklarını ifade eden Tahmazoğlu, “Anneler Günü’nde annelerimize ne hediye verelim diye düşündükten sonra en fazla gündemde olan ‘robot ve bisiklet hediye edelim’ dedik. Şahinbey Belediyesi olarak halk ile iç içe olan bir belediyeyiz. Vatandaşımızın ihtiyaçları doğrultusunda, günlük hayatlarını kolaylaştırmak adına çalışmalar yapıyoruz. Geçen yıl 10 bin bu yıl da 10 bin olmak üzere toplamda 20 bin bisiklet dağıttık. Amacımız her genci hayali olan bisiklet sahibi yapmak ve spora teşvik etmek.” dedi.

Çiftçilere verdikleri destekleri de anlatan Tahmazoğlu, Şahinbey ilçesinin gelişmesi anlamında birçok alanda önemli projeler yaptıklarını anımsattı.

Tahmazoğlu, daha sonra yarışmayı kazananlarla soru cevap şeklinde sohbet etti.

Sosyal medya üzerinden sorulara doğru cevap veren ve kurada isimleri çıkan kadınlarda verilen hediyeden dolayı Tahmazoğlu’na teşekkür ettiler. (İLKHA)

Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

Reklam

300 X 250 Reklam Alanı

Tuncelİ Nöbetçi Eczaneler

Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150
Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150

E-Bülten Aboneliği