Telefon
WhatsApp
Siirt Umut Kervanı Kızılay'a kan bağışında bulundu
300 X 250 Reklam Alanı

Kan verme kampanyası çerçevesinde Siirt Umut Kervanı yönetimi, gönüllüleri ile birlikte, iftar sonrası Kızılay’a kan bağışında bulundu.

Ramazan ayına girilmesiyle beraber halkın oruçlu olması ve salgın hastalık, Kızılay'a yapılan kan bağışı oranlarını aşağılara çekti.

Kızılay'a destek olmak için Kızılay Kan Merkezini ziyaret eden Siirt Umut Kervanı üye ve gönüllüleri, kan bağışında bulundu.

"İnsanların en hayırlısı insanlara faydalı olandır"

Siirt Umut Kervanı Başkanı Ramazan Tokdemir, etkinliğe katılan gönüllülere teşekkür ederek Siirt halkını kan bağışında bulunmayı davet etti.

Tokdemir, "Kızılay kan bağışı çağrısında bulunmuştu. Bizler de Siirt Umut Kervanı olarak kan bağışında bulunduk. İnşallah faydalı olur. Bizler bu vesileyle buradan tüm vatandaşlarımızı özellikle de geçleri kan bağışı yapmaya davet ediyoruz. İnsanların kan ihtiyaçlarını karşılama adına böyle bir kuruluşun olması gerçekten güzel. 'İnsanların en hayırlısı insanlara faydalı olandır.' Hadis-i Şerif'in şiarıyla topluma yararlı bireyler olma adına bu erdemli davranışı sergileyen gönüllerimize teşekkür ediyoruz." ifadelerini kullandı. (İLKHA)

Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

Reklam

300 X 250 Reklam Alanı

Tuncelİ Nöbetçi Eczaneler

Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150
Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150

E-Bülten Aboneliği