Telefon
WhatsApp
HÜDA PAR Gaziantep İl Başkanlığı Yasin Börü’nün yerine kurban eti dağıttı
300 X 250 Reklam Alanı

HÜDA PAR Gaziantep İl Başkanı Faruk Göçer, 6-8 Ekim 2014 tarihinde Kurban Bayramı'nda fakir ve muhtaç ailelere kurban eti dağıttıkları esnada PKK/HDP’liler tarafından hunharca katledilen şehid Yasin Börü, Riyad Güneş, Hasan Gökgöz ve Hüseyin Dakak'ın anısına kentteki ihtiyaç sahibi ailelere kurban eti dağıtımında bulundu.

Göçer, il yönetimi ile birlikte şehid Yasin Börü'nün resminin yer aldığı yeleği giyerek, “Yasinler Kurban Eti Dağıtmaya Devam Ediyor” kampanyasına destek verdi.

Umut Kervanı Vakfı tarafından daha önceden tespit edilen ihtiyaç sahibi ailelere kurban eti dağıtan Göçer ve il yönetimi, ev ev dolaşarak ihtiyaç sahibi ailelere kurban eti dağıttı.

Kurban eti dağıtımının ardından açıklamalarda bulunan Göçer, şehid Yasin Börü ve arkadaşlarının 7 yıl önce Kurban Bayramı’nda fakir ve muhtaç ailelere kurban eti dağıtırken hunharca katledildiklerini hatırlattı.

Göçer, şehid Yasin Börü ve arkadaşlarının hunharca katledilmesinin ardından 2015’te Umut Kervanı Vakfı tarafından Türkiye genelinde başlatılan ve büyük bir ilgi gören “Yasin Börü'nün ulaştıramadığı kurban etlerini siz ulaştırın” kampanyasına her yıl Kurban Bayramı’nda destek verdiklerini ifade etti.

Kampanya kapsamında şehid Yasin Börü ve arkadaşlarının anısına fakir ve muhtaç ailelere kurban eti dağıttıklarını söyleyen Göçer, “Şehid Yasin Börü ve arkadaşlarının fakirlere ulaştırmak istediği ancak ulaştıramadığı etleri HÜDA PAR Gaziantep İl Başkanlığı olarak fakirlere ulaştırmaya çalışıyoruz.” dedi.

İslam alemi başta olmak üzere Türkiye ve Gaziantep halkının Kurban Bayramı’nı da tebrik eden Göçer, bayramların kardeşliğin, sevginin, yardımlaşma, dayanışma, birlik ve beraberlik günleri olduğunu belirtti. (İLKHA)

Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

Reklam

300 X 250 Reklam Alanı

Tuncelİ Nöbetçi Eczaneler

Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150
Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150

E-Bülten Aboneliği