Telefon
WhatsApp
Eruh genelinde başlatılan altyapı ve asfalt çalışmaları devam ediyor
300 X 250 Reklam Alanı

İlçe genelinde yapılan çalışmalarla ilgili bilgi veren Eruh Belediye Başkanı Cevher Çiftçi, yapılan çalışmaların, "Bir dönem bunlar hiçbir hizmet yapamazlar, göreceksiniz yapmayacaklar da" diyenlere cevap olduğunu söyledi.

Çiftçi, "Yapamazsınız diyenleri dinleseydik 2019-2020 yılında ilçemizin içme suyu şebekesinin tamamını yenilenmesini yapamayacaktık. İçme suyu şebekesini bitirdiğimizde yolları, cadde ve sokakları her tarafı bitümlü sıcak asfalt yapacağız dedik. Bu kapsamda çalışmalarımız bitme aşamasına geldi." dedi.

Çalışmaların bitme aşamasına geldiğini ifade eden Çiftçi, "Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz ilçe mezarlık yol güzergâhı, Dih Mahallesi ve Sere Mezrası, bağ yolunu sıcak asfalt ile döküm çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. İlçe mezarlık yol güzergâhı ve Sere mezrası bağ yolunun bitümlü sıcak asfalt ile döküm çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Fatih Mahallesi 122’nci ve 124’üncü sokaklarında ise bitümlü sıcak asfalt döküm işi kapsamında yapılan çalışmalarımız tamamlandı." ifadelerini kullandı. (İLKHA)

Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

Reklam

300 X 250 Reklam Alanı

Tuncelİ Nöbetçi Eczaneler

Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150
Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150

E-Bülten Aboneliği